ПЛАСТИКОВІ ПАНЕЛІ | Купити Пластикові панелі | Пластикові панелі ціни | sota-kiev.com.ua
  
  
  
  
    
  


  
  
  
    
  

  
  
  

Категорії

Пластикові панелі

Розмір

Декоративні пластикові панелі
Пластикові панелі - модне і доступне рішення для декорування і оформлення як офісних, так і житлових приміщень. Сучасні виробничі технології дозволяють створювати матеріали ПВХ з різним рельєфом, малюнком і фактурою. Завдяки цьому різноманіттю панелі можна використовувати як для класичної, так і для оригінальної обробки приміщень.

Пластикові панелі: переваги
Крім вражаючого розмаїття варіантів виконання і великої кольорової гами, ПВХ-панелі володіють наступними перевагами:

Простота в роботі. Панелі дуже легко монтуються і знімаються - від Вас не буде потрібно володіння якимись особливими навичками.
Екологічність і безпека. Сучасні пластики, використовувані у виробництві панелей, не виділяють небезпечних токсинів.
Стійкість до механічних впливів. Декоративні елементи з ПВХ витримують солідні навантаження і не деформуються при перепадах вологості і температури.
Довговічність. У сприятливих умовах ПВХ-панелі можуть прослужити мінімум десятиліття.
Легкість у догляді. Для збереження краси пластикових панелей досить регулярно протирати їх, періодично використовуючи звичайне миючий засіб.
Ще одна перевага, завдяки якому пластикові панелі цінуються високо - доступна ціна. За допомогою таких декоративних елементів можна створити затишний і стильний інтер'єр, навіть маючи в своєму розпорядженні скромним бюджетом.

Замовте пластикові панелі в нашому інтернет-магазині!
Шукаєте якісні і ефектні панелі ПВХ для реалізації власного дизайн-проекту? Ми впевнені, що в інтернет-магазині «СОТА» Ви обов'язково знайдете те, що потрібно!

У нашому каталозі представлені декоративні елементи десятків забарвлень і фактур, які підходять для оформлення офісу, кухні, ванній або вітальні. В якому б стилі Ви не збиралися оформити приміщення - класичному або сучасному - Ви зможете легко і дуже швидко підібрати підходящий варіант. Текстура, що імітує натуральний камінь або стильну мозаїку, прекрасно підкреслить Ваш смак і оригінальність.

Для нашої колекції ми відбираємо тільки панелі перевірених брендів і пропонуємо їх Вам за вигідними цінами. Замовте декоративні ПВХ-елементи у нас - і максимум через 3 дня Ви зможете приступати до реалізації Ваших задумів!