Головна
  
  
  
  
    
  


  
  
  
    
  

  
  
  

 • slide1-img1436443288-cmszoom-rect-980x479_img1554383166.jpg
  Звертаємо вашу увагу!
  Ціна на плінтус, молдінг вказана за метр!
 • slide2-img1436443299-cmszoom-rect-980x479_img1554488989.jpg
  Доповніть свій інтер'єр
  вишуканими декоративними елементами

Декор інтер'єру від інтернет-магазину «СОТА»

Основні складові затишку і комфорту в будинку - не тільки акуратно зроблений ремонт, але і грамотне оформлення інтер'єру. Підібраний зі смаком декор внесе в приміщення яскраві фарби. Підкреслить його стиль і індивідуальність, наповнить сенсом і змістом. Наша компанія вже впродовж 18 років допомагає своїм клієнтам облаштувати інтер'єр швидко, недорого і зручно. Для кожного з них ми приготували величезну різноманітність оздоблювальних матеріалів і декоративних елементів від надійних і перевірених виробників ( "NMC", "HomeStar", "Decosa", "EuroDeco").

Будь-які варіанти декору для вас

Ми надаємо повний обсяг послуг, починаючи від вибору товарів і закінчуючи їх адресною доставкою до об'єкта. Пропонуємо каталоги продукції і швидке, комфортне обслуговування. Якщо ви хочете купити декор для дому, але не наважуєтеся зробити перший крок, ми допоможемо. Зайдіть на сторінку сайту: тут є все для краси вашого інтер'єру.

Плінтуси та молдинги.

Колони і пілястри.
Декоративні елементи для зовнішньої і внутрішньої обробки (розетки, дошки, балки, кутові накладки, карнизи).
Панелі з ПВХ і пробкові матеріали.
Будь-які види клею і інструментів для монтажу.
Всі представлені товари відповідають нормам екології і безпеки, тому можуть сміливо застосовуватися при оформленні житлових приміщень. Для вас кращі колекції з Бельгії, Німеччини, Португалії, Китаю під будь-які вимоги і бюджет.