КЛЕЙ ТА АКСЕСУАРИ | Купити Клей та аксесуари | Клей та аксесуари ціни | sota-kiev.com.ua
  
  
  
  
    
  


  
  
  
    
  

  
  
  

Категорії

Клей та аксесуари

Розмір
Матеріал
200.00 грн.
Матеріал
Купити
250.00 грн.
Матеріал полістирол
Купити
1100.00 грн.
Матеріал
Купити
980.00 грн.
Матеріал
Купити
1083.00 грн.
Матеріал
Купити
532.00 грн.
Матеріал
Купити

Клей і аксесуари
Щоб ремонт в будинку виглядав акуратним і завершеним, варто продумати все до дрібниць. Компанія «СОТА» подбала про те, щоб поставити кінцеві штрихи обробки і допомогти в створенні дивно красивих і довговічних інтер'єрів. Великий асортимент клейових складів і аксесуарів для плінтусів і шпалер допоможуть у втіленні навіть найскладніших дизайнерських задумок.

Клей і аксесуари - вибираємо тільки найкраще!
У нашому каталозі зібрана продукція для клеєння шпалер і плінтусів від відомих виробників, що гарантує якість і довговічність кінцевого результату. Правильно підібраний клей для декору і аксесуари дозволять швидко впоратися з будь-якими оздоблювальними роботами швидко і просто.

Відвідавши наш інтернет-магазин, можна буде зупинити свій вибір на наступній продукції:

Фірмовий клей для полістиролу та поліуретану від відомої торгової марки NMC. Такий склад повністю готовий до використання і не потребує зайвих маніпуляціях. Прекрасно зберігає свою первісну консистенцію і справляється зі значними навантаженнями.
Склеювальні склади ORAC DECOR, представлені в зручній для використання упаковці. Ця продукція допоможе швидко і надійно впоратися з установкою поліуретанових карнизів і іншого декору.
Спеціальний клей для роботи з полістиролом дасть можливість навіть непрофесійним майстрам швидко впоратися з якісною обробкою будинку за допомогою сучасної пенопластовой ліпнини.
Якісний і доступний клей для шпалер Bristol, що випускається відомим українським виробником. Екологічно чистий, простий у використанні, він призначається для здійснення будь-яких технік обклеювання. Для додаткового захисту продукція має бактерицидні та протигрибкові компоненти.
Додаткові аксесуари для комфортної, безпечної і акуратної роботи з карнизами і іншим видом декоративної ліпнини.
Який би варіант складу для клеєння шпалер і клею вам не потрібен, купити його за доступною ціною можна в інтернет-магазині «СОТА». Тільки самий великий асортимент, бездоганна якість продукції та вигідні умови покупок чекають кожного клієнта. А оперативна доставка допоможе отримати підібраний товар в найкоротший час.