Компанія СОТА. Все про інтернет-магазин sota-kiev.com.ua
  
  
  
  
    
  


  
  
  
    
  

  
  
  

Категорії

Про компанію СОТА

Коротко про компанію

Компанія "СОТА" була заснована в 1997 році і стала однією з перших, хто допоміг жителям України оформити свій будинок дійсно красиво. Народження нашої компанії відкрило співвітчизникам можливості доступного ліпного декору з полістиролу та поліуретану, з часом витіснивши дорожчі та складні в монтажі гіпсові вироби.

Компанія "СОТА" представила українцям преміальну ліпнину відомого європейського виробника, бельгійської компанії "NMC". Надихаючись красою класичних барельєфів і використовуючи переваги сучасних матеріалів, "NMC" створила декоративні елементи з полістиролу та поліуретану. Важливими перевагами виробів стали їх доступність і легкість монтажу. Пропала необхідність в складних монтажних роботах при установці творів мистецтва на стіни і стелі.

Фахівці компанії "СОТА" стежать за новинками інтер'єрного ринку і регулярно оновлюють асортимент, пропонуючи своїм покупцям кращу продукцію та інших світових брендів: HomeStar, EuroDeco, Orac Décor і ін. До числа найбільш затребуваних матеріалів останніх років можна віднести натуральне коркове покриття, яке також представлено в нашому магазині перевіреними виробниками.

У 2017 році компанія "СОТА" відзначила своє двадцятиріччя. За роки свого дорослішання ми придбали багатий досвід у виборі декоративних матеріалів для будинку і інших приміщень. З нами будь-які інтер'єри стають ексклюзивними.

Наша мета

Створюючи нашу компанію, ми ставили перед собою завдання - принести в інтер'єр співвітчизників сучасні і прогресивні оздоблювальні матеріали. І ця ідея постійно розвивається! Ми особисто співпрацюємо з виробниками декоративних елементів і минаємо посередників, тим самим забезпечуючи максимально комфортні ціни на представлену у нас продукцію.

Наші особливості

Все в одному - "СОТА" піклується про зручність клієнтів

 • Формуючи асортимент, наші менеджери доповнили основну продукцію тим, що необхідно для здійснення монтажу полістирольних і поліуретанових декоративних елементів - фірмовим клеєм і інструментами.
 • У каталозі продукції ми розмістили інформацію про особливості застосування наших матеріалів, порадами по їх вибору і самостійному монтажу.

Ми завжди допомагаємо

Вибирати оздоблювальні матеріали не завжди буває легко. Багатий асортимент може привести до хвилювання. Наші менеджери вислухають і почують Вас. Вони допоможуть підібрати оптимальні декоративні елементи з урахуванням потенціалу Вашого приміщення і особистих переваг. Ми вірно зорієнтуємо будь-якого покупця в лабіринтах інтер'єрного ринку.

Ми підходимо саме Вам

Асортимент нашого інтернет-магазину продуманий таким чином, щоб в ньому можна було підібрати оздоблювальні матеріали для будь-яких цілей:

 • для оформлення вишуканого домашнього інтер'єру;
 • для створення лаконічного офісного стилю;
 • для створення аристократичного інтер'єру;
 • для візуальної коригування геометрії простору;
 • для згладжування незначних дефектів поверхні стін;
 • для організації прихованого світлодіодного освітлювання;
 • для оформлення стелі, стін, прихованих стельових карнизів.

Наша продукція універсальна, тому ми підходимо саме Вам!

Клієнти цінують переваги

Наш магазин розвивається завдяки численним покупцям, які цінують нас за наші переваги:

 • Ми пунктуальні. Наші кур'єри формують маршрут з урахуванням побажань клієнтів, погоджуючи час доставки завчасно, їх не накриває хвилею цунамі і їх будильники працюють справно. Тому що вони виїжджають до замовника в належний час.
 • Ми конкурентоспроможні. Наші демократичні ціни і регулярні акції – створені, щоб догодити улюбленим покупцям. Тому що ми стежимо за ціновою політикою ринку декорацій.
 • Ми доступні. Компанія "СОТА" забезпечила доступність будь-якого способу оплати покупок - готівкового і безготівкового розрахунку. Тому що ми - для всіх.
 • Ми завжди в тренді. Асортимент інтернет-магазину "СОТА" виправдовує очікування найдосвідченіших покупців - трендові моделі, актуальні матеріали, сучасні можливості. Тому що Ваш інтер'єр має право на стиль.
 • Ми справжні. На наших складах є всі колекції, представлені в каталозі. Ми продаємо не тривале очікування, а справжні декоративні елементи, які доставлять Вам найближчим часом. Тому що ми справжні.
 • Ми надійні. Ми надаємо гарантію на всю продукцію. Тому що цінуємо свою репутацію.
 • Ми безпечні. Наші співробітники суворо стежать за наявністю необхідних сертифікатів якості на товари. Вся продукція, куплена у нас, може сміливо застосовуватися в житловому приміщенні, навіть у спальні немовляти. Тому що вона екологічно чиста і безпечна.

Наші досягнення

За час свого існування наш інтернет-магазин придбав в споживчих колах репутацію надійного магазину з найбільш повним асортиментом і доступними цінами. Значить, нами обрано оптимальний напрямок розвитку. Співпрацюючи з кращими виробниками, створюючи комфортні умови для покупців, ми досягли самого головного - лояльності своїх клієнтів. Значить, що все це недарма.

Сота - найдосконаліше будова комах. Для її створення бджоли використовують шестикутник, найбільш раціональну і економічну форму.

Інтернет-магазин "СОТА" розроблений людьми, але він також ідеальний: відрізняється досконалістю асортименту, раціональним обслуговуванням, а також економить час і кошти тих, хто налаштований створювати.

Розкрийте свій дизайнерський потенціал разом з високоякісною продукцією, запропонованою магазином "СОТА"!