Гнучкий молдинг: ефектний дизайн при мінімумі витрат ☝
  
  
  
  
    
  


  
  
  
    
  

  
  
  

Категорії

Гнучкий молдинг: ефектний дизайн при мінімумі витрат

Як створити елегантний інтер'єр? Відповідь проста. Варто зосередитися на деталях. Гнучкий молдинг додасть стелі, стін у вашому будинку або офісі благородний вид. Виріб виготовлено з високоякісного поліуретану і може імітувати собою різні фактури - ось дерева в гіпсу. Широкий асортимент моделей допоможе вам легко вибрати оптимальне рішення для декорування приміщення в бажаного стилі. Також до переваги цього типу прикраси відносять універсальність. Накладки успішно перефарбовуються, якщо через деякий час клієнт захоче змінити декор.

гибкие плинтуса в оформлении арки

Гнучкий молдинг NMC ARSTYL

Типи гнучких молдингів в дизайні
Завдяки широкому спектру форм, мотивів і розмірів ліпних декорів ви можете створювати унікальну атмосферу у вашій квартирі. Молдинг з поліуретану використовується для оформлення:

Стелі. Стельовий плінтус забезпечує гарний перехід між стелею і стіною. Ліпнина на стелі - один з ефектних атрибутів класичного стилю в інтер'єрі. Кути, карнизи і розетки дозволяють оригінально оформити місце розташування люстр, створити ефект зонування простору.
Стен. За допомогою стінових багетів створюють декоративні орнаменти на вертикальних поверхнях. Ще їх вживають для виготовлення панно та поділу, що відрізняються за фактурою, кольором і властивостями оздоблювальних матеріалів. Для прикраси стін використовуються стінні планки, плінтуси, віконні обрамлення, колони і пілястри, декоративні елементи, такі як розетки і кантілевери (наприклад, у вигляді кронштейнів для полиці).
Прорізів. Ліпнина з поліуретану дає можливість створити оригінальні деталі інтер'єру, такі як колони або виконати декор арки. Правильне використання молдингів допоможе поліпшити пропорції приміщень. Ви можете оптичного збільшити приміщення шляхом установки декоративних планок по горизонталі або додати висоту кімнати через пілястри. Зайве висока стеля буде здаватися більш низьким, коли ви встановите широкий молдинг під стелею.
Підлогові плінтуси. Закривають Стик стін і підлоги, служать переходом від одного матеріалу до іншого.
гнучкі плінтуса в оформленні арки

Декор інтер'єру молдінгами: ідеї для натхнення
Актуальна тенденція в декорування приміщення - поєднання класичних елементів з сучасним дизайном. Ця комбінація дозволяє створити простір з еклектичним і оригінальним характером. При цьому ви НЕ витратите багато коштів на покупку і монтаж прикрас. Ціна поліуретанових молдингів відрізняється своєю доступністю. Гнучка ліпнина в цьому відношенні надає багато можливостей. Скористайтеся порадами дизайнера з оформлення кімнати за допомогою поліуретанових деталей:

Сучасна лампа може ефективно поєднуватися з гнучкою ліпниною на стелі, навіть якщо ви вважаєте за краще інтенсивне неонової освітлення.
Розетки і медальйони, встановлені на стіні, молдинг для арки найкраще фарбувати в тому ж кольорі, що і основна поверхню, але на кілька тонів світліше. Це створює цікавий візуальний ефект.
Використовуйте кілька типів гнучких стельових плінтусів. По нижній смугою располож джерело світла. Друга декоративна ширша смужка добре освітлена. Це виглядає вражаюче і надає інтер'єру відсутній шик і елегантність.
Ліпний декор інтер'єру можна використовувати в якості вихідної рамки для дзеркала.
використання гнучкого стельового плінтуса

Поліуретанові деталі для інтер'єру: особливості вибору
Ви хотіли б використовувати при створення інтер'єру ліпний декор, але вас бентежить його вартість і складність монтажу? Гідною Альтернативою стануть гнучкі молдинги. Як елементи для оформлення стель, стін зазвичай використовують рішення зі спіненого поліуретану. Вони НЕ відрізняються міцністю при механічному впливі, але володіють малою вагою. Це дозволяє їх прикріплювати на клей прямо до шпалерами, гіпсокартону. Якщо вам необхідний гнучкий плінтус для підлоги зверніть увагу на моделі з полістиролу високої щільності.

Вони міцніші і легкі в догляді. Ви можете легко підібрати підходяще за кольором рішення серед великої палітри відтінків і фактур. Більш детально ознайомитися з варіантами виконання поліуретанових молдингів ви можете в каталозі інтернет магазину «СОТА» або запитати поради у менеджера компанії, зв'язавшись з ним по формі зворотного зв'язку.