Різноманітність застосування дюрополімеру в інтер'єрі
  
  
  
  
    
  


  
  
  
    
  

  
  
  

Категорії

Дюрополімер в інтер'єрі

Дюрополімер виготовляється з пінополістиролу під високим тиском із застосуванням методу екструзії. В результаті безперервного формувального плавлення полімер перетворюється в виріб, відмітною властивістю якого є ударостійкість.

Декоративні елементи, виконані з цього матеріалу, не бояться вологи, не схильні до гниття. Дюрополімер є екологічно чистим, тому виготовлена з нього продукція абсолютно нешкідлива для людини.

Сфера використання

Архітектурні деталі з дюрополімеру і поліуретану широко використовуються в оформленні інтер'єру ресторанів і кафе, інших публічних закладів, а також приватних домоволодінь. Декор дуже практичний, довго служить, зберігаючи первинний вигляд. Елементи можна фарбувати, вони швидко монтуються, а їх вартість не заподіє великої шкоди вашому бюджету.

Декор для оформлення інтер’єру

В інтер'єрних роботах часто використовують молдинги з різним типом розрізу (опуклим, різьбленим, плоским). Вони прекрасно вписуються в будь-яку поверхню, стелю або стіну, дверний отвір або камін. Елементи добре поєднуються з іншими деталями з того ж матеріалу.

Декоративні колони використовуються не тільки в обробці фасаду, але і внутрішніх приміщеннях. Верхня частина колони - капітель - може бути прикрашена ліпниною з візерунками. Такі конструкції виглядають чудово.

Поліуретанові пілястри незамінні в оформленні стін і лиштвів, арочних і дверних отворах.

Стельовий карниз візуально збільшує висоту. Його нерідко використовують для світлодіодного підсвічування, яке створює атмосферу легкості і затишку. Карнизи з підсвічуванням широко використовуються в клубних закладах і дорогих салонах.

За допомогою гнучкого стельового плінтуса можна приховати нерівності стиків на стінах і стелях, зробити кути більш округлими.

Декор у вигляді стельової розетки відмінно поєднується з карнизом, бордюром, молдінгом. Округла або прямокутна форма ліпнини з орнаментом добре виглядає на гладкій поверхні в будь-якому приміщенні в вітальні кімнаті і на кухні, в ресторані і в дорогому бутіку.

Кутові елементи додають інтер'єру деяку урочистість. З їх допомогою створюються декоративні рамки на стіні, на поверхні каменів і інші інтер'єрні конструкції.

Поліуретанові балки зовні дуже схожі на архітектурні деталі з натуральної деревини. Вони ідеально вписуються в англійський і палацовий стиль інтер’єру.

Пінтуси для підлоги з дюрополімеру відрізняються міцністю, їх не можна пошкодити, пересуваючи меблі. Такий декор закриває стики між підлогою та стінами, надає інтер'єру закінчений вигляд.

Легкі балюстради і балясини з композитного матеріалу здатні прикрасити будь-які сходи. З цими елементами інтер'єрна композиція виявляється в епіцентрі уваги.

В оздобленні внутрішніх приміщень широко використовуються поліуретанові дверні панелі і декоративні пластикові панелі (під цеглу, гальку, мозаїку). Вони швидко монтуються, за ними легко доглядати. А настінні пробкові покриття не тільки красиві, але і практичні - вони довго служать і забезпечують в приміщенні тепло і звукоизоляцію.

Модульні елементи з дюрополімеру здатні прикрасити будь-який інтер'єр, надати йому риси індивідуальності, властиві певному стилю. Продукція має відмінні експлуатаційні характеристики, виглядають дорого і стильно, хоча має цілком демократичну вартість.